6 טיפים רומנטיים לט”ו באב מושלם

זר ורדים אדומים

ט״ו באב הוא יום של שמחה ואושר ובעיקר יום של המון אהבה. בדומה ל״וולנטיינס’ דיי״ יום האהבה הבינלאומי, לנו הישראלים יש את ט״ו באב, יום חג המציין אהבה וזוגיות. לפי המסורת של עם ישראל, נהגו בנות ישראל לעטות עליהן בגדים לבנים ולצאת לכרמים ולשדות ולפזז בשמחה אין קץ. הבנים גם הם היו יוצאים לראות אותן רוקדות, להיפגש ולשוחח וכך נוצרו זוגות חדשים בדרך שהובילה לנישואין. במגזר הדתי אפילו היום, נערכים מפגשי פנויים פנויות שונים ומצווה ביום הזה לשמוח ולציין את האהבה בין בני הזוג. עד היום נשמרה המסורת ובכל שנה אנו חוגגים את חג האהבה, אם זה הזמנת פרחים או מתנות רומנטיות ובילויים.

השנה ט״ו באב חל ביום שישי, אפשר להפתיע את אהובת או אהוב ליבכם בסוף שבוע שכולו מוקדש לרומנטיקה. הכנו לכם טיפים מיוחדים איך להפוך את טו” באב למושלם:

1. משלוח פרחיםשוקולד מתנה בפרחים תמר ראשל"צ

איך לא, פרחים זה הדבר הרומנטי ביותר אשר מסמל אהבה משחר ההיסטוריה. שלחו לבת או בן הזוג זר פרחים המורכב מורדים אדומים שכולו באווירה רומנטית ובצבעים של אדום ולבן. הטיפ שלנו אליכם, שלחו את זר הפרחים למקום העבודה של בת הזוג ולא לבית. הפתעה שגם תראה לכל החברים והחברות בעבודה כמה תשומת לב ואהבה יש בינכם ואל תשכחו להוסיף כרטיס ברכה אישי ומיוחד ואולי אפילו דובי קטן בשביל הקיטש :). זה יכול להיות יותר מיוחד אם במקום משלוח פרחים תביאו את הפרחים בעצמכם למקום העבודה של בת הזוג בצירוף נשיקה.

2. קישוט חדר השינה

לפני שבת או בן הזוג חוזרים מהעבודה, קשטו את חדר השינה בעלי כותרת של ורדים אדומים(למתקדמים, הכינו צורת לב מעלי הכותרת על המיטה). הדליקו נרות ריחניים ושימו מוזיקה שקטה באווירה רומנטית ומרגיעה.

3. מתנות קטנותסידור פרחים בצנצנת

קשטו את כל הבית באווירה רומנטית ופזרו מתנות קטנות וקיטשיות ברחבי החדרים, מעין משחק של חפשו את המטמון. הוסיפו לכל מתנה ברכה קצרה ורומנטית והכי חשוב שזה יהיה משהו אישי ומיוחד רק שלכם. ניתן לפזר דובי קטן, בלונים מיוחדים, פרחים ועלי כותרת וכל מיני דברים קטנים ומיוחדים.

4. ארוחת ערב רומנטית

במקום ארוחת שישי מסורתית קחו את בנות ובני הזוג לארוחת ערב במסעדה נחמדה ורומנטית. למבשלים מבינכם ניתן לבשל ארוחת ערב רומנטית עם מאכלים קלילים ולא כבדים.

5. יום ספא

הזמינו מקום בספא רומנטי רק לשניכם. עיסוי זוגי יחדיו, אמבט שמנים ועוד מגוון פעילויות רומנטיות באווירה רגועה ומשוחררת מלחצים. חשוב לעשות את כל הפעילויות ביחד ולא לחוד.

6. סופ”ש רומנטיטוליפים צהובים

מכיוון שט”ו באב השנה חל ביום שישי, זוהי הזדמנות נפלאה לסופ”ש רומנטי רק שניכם. הפתיעו בסופ”ש מפנק בצימר רומנטי בלי הילדים והכי חשוב בלי הפרעות…

בימים המטורפים שאנו עוברים, אם כל הלחצים שמטלטלים את המשפחה והזוגיות באופן יום יומי. יום אחד שיוקדש לאהבה, לאושר ולשלוות נפש הוא מעין אי של שפיות בעולם מטורף…..
פרחים תמר מאחלים לכולכם ט”ו באב שמח ורומנטי במיוחד.

תפריט נגישות

עגלת קניות