5 עובדות על פרחים

תמונה של קלניות 5 עובדות על פרחים

פרחים מגיעים במגוון צבעים, צורות וריחות, ומלווים אותנו כל חיינו. אנו נוהגים להעניק פרחים לאנשים היקרים לנו מכל, על מנת לסמל אהבה, חיבה והשתתפות במצבם הרגשי.

מציאת חנות פרחים בראשון לציון המוכרת זרי פרחים היא משימה קלה, המשימה הקשה היא למצוא זר שיתאים לאדם אליו הזר הולך ולסיטואציה בה הוא נמצא. הפרחים הם חלק כל כך ניקר בחיינו ולכן הם מחולקים עבורנו לקטגוריות שונות, כמו, פרחים רומנטיים, פרחים המסמלים מנהגי אבלות, פרחי מרפא וכן הלאה. הנה 5 עובדות על פרחים, שכנראה לא הכרתם עד היום:

הפרח הפופולארי ביותר בעולם

עוד מימים קדומים של שלטון יוון העתיקה או סין הקדומה, הורד נודע כפרח פופולארי ואהוב בקרב בני האדם. עד היום הורד נחשב לפרח הפופולארי ביותר בעולם ומסמל אצל רוב האנשים רומנטיקה. אנו נוטים להעניק ורד לבכיר או בכירת ליבנו בימים כמו יום נישואין, יום אהבה, ויום הולדת.

הפרח הלאומי

להרבה מדינות יש פרח לאומי הנועד לסמל את התרבות של המדינה ואת האזור הגיאוגרפי בה היא שוכנת. לדוגמה, הפרח הלאומי של תוניסיה הוא יסמין. הפרח הלאומי של המדינה נבחר בדרך כלל דרך גוף ציבורי או משאל עם.

תמונה של קלניות 5 עובדות על פרחים
5 עובדות על פרחים, שכנראה לא הכרתם עד היום!

התעוררות לילית

בניגוד לרוב הפרחים, אשר פותחים את עלי הכותרת עם צאת השמש ונסגרים בשעות החשכה, יש פרחים שאוהבים לעשות הפוך. אחד מהפרחים הללו הוא פרח הירח, הסוגר את עליו במהלך היום ופותח אותם בלילה.

הפרח הגדול בעולם

הפרח הגדול ביותר בעולם מתנוסס לגובה של למעלה משלושה מטרים ורוחבו יותר ממטר.

התאמה לחודשי הלידה

ישנה התאמה בין חודש הלידה לבין הפרח הנהוג להביא לאדם ביום הולדתו. כל פרח מאפיין את תכונות האנשים הנולדים בחודש מסוים. לדוגמה, הפרח המוענק לאנשים שנולדו באוקטובר הוא ציפורני החתול.

כתבנו עבורכם מספר עובדות על פרחים שבוודאי לא ידעתם.

לעוד פרטים ושירותי משלוחי פרחים בחינם צרו איתנו קשר עוד היום. אנחנו בפרחים תמר נעניק לכם ייעוץ והסבר על כל סוגי הפרחים הקיימים והזרים שניתן לעצב. חייגו עכשיו – 

תפריט נגישות

עגלת קניות