פרחי חורף

זרי פרחים סגולים
כשהיינו ילדים הייתה לנו סימפטיה מיוחדת לעונת החורף. המגפיים והשלוליות, לדלג עם מטריות, אהבנו לטעום את החמציץ הרטוב מהגשם כמו לאחר מקלחת ולשחק אוהב לא אוהב עם עלי הכותרת של החרצית הפורחת.
אנחנו בפרחים תמר אוהבים את עונת החורף במיוחד בעיקר בגלל מגוון פרחי החורף המרגשים שבאים לבקר אותנו רק כשהטמפרטורות מתחילות לרדת. בעבור שוזרי פרחים החורף הוא חגיגה גדולה של צבעים, ריחות ויופי המאפשרת לשזור זרי פרחים וסידורים מקסימים שלא מתאפשרים בעונת הקיץ.
חורף, הגשם מטפטף על ה…פרחים

בארץ שלנו קיימים מגוון פרחים הפורחים בחורף ועל כן הם מסווגים כפרחי חורף – המייצגים ביניהם –  רקפת, נרקיס, אירוס ,צבעוני (טוליפ) ,כלנית, נורית , לוע הארי וחרצית .
פרחי החורף בולטים בצבע העז שלהם בין כל האפרוריות בתקופת החורף, צבעים כמו אדום וורוד, כתום , צהוב ולבן – מרהיבים ביופיים בין שלוליות הגשם והאדמה הבוצית.
במהלך החורף תוכלו למצוא בחנות הפרחים שלנו בראשון לציון מבחר כלניות ,נוריות, נרקיסים ,אירוסים , טוליפים (צבעוניים) וכמובן רקפות. לקראת סוף החורף עת בוא האביב תוכלו לקנות את הפרזיות והקאלות .

הכן את הפרחים לחורף

פרחים בחורף מחממים את האווירה בבית, הם מכניסים צבע ושימחה ולכן מומלץ מאוד לקנות זר פרחים בחורף לשיפור האווירה בבית.לפרחי החורף מראה מיוחד, לכל פרח היופי הייחודי שלו . מגוון הצבעים של הפרחים בחורף – כיף אמיתי , רקפות במגוון צבעיםכמו ורוד, סגול , לבן מרגיעים ושלווים וכלניות במגוון צבעים אדומים וסגולים בוהקים ועליזים, חגיגה חורפית אמיתית . נרקיס לבן אצילי וצחור או נרקיס צהוב הבולט מרחוק ומזכיר לך לא לפספס את מלך הביצה..

גינה לי חביבה – גם בחורף

לזריעה בעונת החורף יש יתרון- הגשם חוסך לנו השקיה. בעלי גינות הרוצים לשתול פרחים שיפרחו באביב צריכים להיערך כבר בחורף להכין את הגינה ולזרוע זרעים מתאימים. אנחנו ממליצים לכם על פרחי האמנון ותמר, סלסלי הכסף ציפורני חתול, וטופח ריחני .

טיפ קטן מפרחים תמר – במהלך החורף מומלץ לשמור את הפרחים הרחק ממקור חימום כמו מזגן או תנור חימום היות והפרחים עלולים להתייבש מהר. הפרחים אוהבים קרירות גם בחורף.

פרחים תמר בראשון לציון –  נשמח להמליץ לכם על פרחי חורף במיוחד לאווירה חורפית ושיהיה לכולנו חורף פרחוני, חמים  ונעים.

תפריט נגישות

עגלת קניות