פרחים לשבת

פרחים לשבת מיוחדים על שולחן

קניית פרחים לשבת, הינו מנהג ולא מצווה . עם זאת, קניית פרחים שלכאורה אין בהם משום עשייה ולא מדובר פה בהשקעה, דווקא בגלל זה בפרחים נובעת עוצמה שיש בה משום מעשה יפה וחגיגי שבא לשמח את בני הבית לקראת השבת. ברגע שאנו קונים פרחים לשבת שאולי לא מהווים עבורנו משמעות כלשהי, אלא רק מפני שהוא אמצעי להראות את אהבתכם ולשמח את האנשים, הרי שהתעלינו על עצמנו והתחברנו לאותם האנשים בקניית הפרחים

מה מיוחד כ”כ בפרחים לכבוד השבת

פרחים לשבת מהווים ביטוי של אהבה לזולת, איש אינו זקוק לפרחים הרי הם לא קיימים לנצח. אבל הם בהחלט מביעים ביטוי של חמימות ואהבה והמקבל אותם תמיד ישמח לקראתם במיוחד לקראת שבת. היום המאחד את בני הבית באור שמחה והרבה אהבה. בכל יום שישי סמוך לכניסת השבת תמצאו ברחבי העיר ובצמתים הראשיים בצידי הדרך חנויות ודוכנים המוכרים פרחים לשבת. מחיר הפרחים זול יחסית מזרים אחרים ויחד עם זאת מקפידים המוכרים על איכות הפרחים ועל נראות שתמשוך כל אדם לרכוש פרחים ולשמח את בני ביתו .

פרחים קונים רק בתמר

בפרחים תמר, חנות הפרחים הוותיקה ובעלת המוניטין מעל 40 שנה בראשון לציון, משווקת ומוכרת פרחים לשבת כדי לשמח את בני הבית ולהשרות אווירה נעימה בביתכם צבעונית ומיוחדת. פרחים תמר מספקת פרחים במבחר גדול של פרחים רעננים טריים וצבעוניים. הפרחים מגיעים לחנות ברמה איכותית ועם יכולת עמידות ארוכה כך שתוכלו להנות מכל זר במשך מספר ימים ולהרגיש את האווירה הנעימה המשרים הזרים בביתכם.

פרחים תמר, צברו עם השנים ידע רב וניסיון עשיר בתחום הפרחים ובכל זר מושקעת מחשבה ואהבה על מנת להעניק לרוכש זר מעוצב ואיכותי לשביעות רצונו. יחד עם זאת מעניקה חנות הפרחים אפשרות לעצב לכם זרים וגם פרחים לשבת בהתאמה אישית מתוך מבחר עשיר ומגוון. עם השנים חנות הפרחים הגדילה את שירותיה ומבצעת משלוחי פרחים לכל אירוע ולכל מטרה כולל פרחים לשבת. המשלוחים נעשים ברמה ארצית וניתן לקבל משלוחי זרי פרחים עד לבית הלקוח.

זר פרחים בהתאמה אישית

ברכישת פרחים בחנות הפרחים תמר, אתם יכולים להגיע בימי שישי ולקבל שירות אישי בו ישזרו עבורכם זרים בגדלים שונים המאפשרים לכם לבחור את המוצר המושלם בהתאם לתקציבכם. אתם תבחרו את הפרחים והצבעים, כדי לענות על טעמכם האישי והצרכים האינדיבידואלים, על מנת לשמח אתכם ואת בני בתכם.

תפריט נגישות

עגלת קניות