משלוחי פרחים בבית נחמיה

מבצע
מבצע
20% הנחה
מבצע
20% הנחה
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
20% הנחה
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע

כאשר יש הזמנה של משלוחי פרחים בבית נחמיה, ברוב המקרים המשלוח מגיע לאדם שחוגג אירוע משמח די מהר, כיוון שהמושב נמצא בסמוך לשדה התעופה.

הגעה של זר פרחים

פרחים הם מוצר משמח ולכן כל אחד שמח לקבל אותו, אין זה משנה מהו צבעם של הפרחים ובאיזה זן מדובר. העובדה היא שהגיע זר פרחים יפהפה וריחני משנה את מצב הרוח ומעניקה אושר רב למקבל המתנה.

במציאות העכשווית מיד מצלמים את הזר הססגוני והיפהפה ומעלים אותו לרשתות החברתיות, מי ביצע עבורי משלוחי פרחים בבית נחמיה כך שההד הוא עצום.

בחירה של פרחים למשלוח

יש פרחים שגדלים לאורך כל השנה וזנים אחרים שהדבר הוא עונתי בלבד. הבחירה של הפרחים עבור משלוחי פרחים בבית נחמיה, תלויה בסוג האירוע, בתקציב שהוכן למטרה זו, הקרבה לאדם החוגג והפרחים שאדם זה אוהב, עד כמה שידוע לבוחר המתנה.

אם מדובר במשלוח של פרחי אהבה ליום הולדת של בת זוג אהובה, יום נישואין או סתם כי הבחור נזכר בה באמצע יום העבודה והחליט לפנק אותה, הזר שייבחר הוא בדרך כלל ורדים בגוון אדום עם הרבה גיבסניות או ענפי אקליפטוס ירוקים ביניהם. או לחלופין שילוב של ורדים בגוונים שונים כמו ורוד, אדום וצהוב, או שילוב של אדם ולבן.

יש שילובים רבים של משלוחי פרחים בבית נחמיה שהם יוצאי דופן כמו ציפור גן עדן עם פרחים מרשימים ואלגנטיים שושן צחור בגווני ורוד ולבן, אירוסים עם פרחים נוספים בגווני סגול, וורוד ולבן על פי העונה בסגנונות ייחודיים.

פרחים בסגנון כפרי

אחת האופציות המעניינות היא זרי פרחים בסגנון כפרי הכוללים חמניות כתומות, גרברות בשלל צבעים כמו כתום, צהוב, ורוד, סלסלה של פרחים כפריים במגוון נרחב של צבעים ועם ענפים ירוקים מרהיבים ביניהם.

או לחלופין קומפוזיציה שכוללת היצע נרחב של זני פרחים בסגנונות שונים, נוריות מרהיבות וכלניות מדהימות בכמה גוונים.

אתם מעוניינים לשלוח משלוחי פרחים בבית נחמיה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נכין זר של פרחים טריים ונשלח זאת לבית הלקוח במלוא האחריות.

תפריט נגישות

עגלת קניות