טיפים להזמנת משלוח פרחים

ורדים ורודים

משלוח פרחים הוא דרך מצוינת להראות למישהו שאכפת לך ממנו, לכן אין זה פלא ששליחת פרחים היא המתנה הפופולארית ביותר לכל אירוע משמח – לידת תינוק, יום נישואין, יום האהבה, איחולי החלמה, קידום בעבודה ועוד.. משלוח פרחים גם נפוץ מאוד כשרוצים לבקש סליחה ממישהו או להשתתף בצער. עם זאת, לא כל משלוח פרחים מתאים לכל אירוע וחשוב לדעת לבחור נכון כך שזר הפרחים או הסידור יתאימו למקבל המשלוח ולמסר שאנו מעוניינים להעביר לו.

סוגי פרחים למשלוח

לפני שאתם מבצעים הזמנה של משלוח פרחים, חישבו על סוגי הפרחים שמקבל המשלוח עשוי לאהוב ובחרו את הפרחים בהתאם. כמו כן, נסו להתאים את משלוח הפרחים לסגנונו האישי ולאופיו, לדוגמא: אם ידוע לכם על צבע מסוים שאהוב עליו במיוחד, בחרו את הפרחים בהתאם, או אם אתם יודעים שהסגנון של מקבל המשלוח הוא נקי ומינימליסטי אל תשלחו לו זר צבעוני מדי, אלא בחרו סוג אחד או שניים של פרחים להרכבת הזר.
אם אתם מזמינים משלוח פרחים בטלפון או באינטרנט, הקפידו לבחור חנות פרחים טובה בעלת מוניטין כך שתבטיחו שמשלוח הפרחים שלכם יהיה טרי ורענן ושזור באופן מקצועי שיחזיק לאורך זמן, כמו כן לעיתים קיים פער בין תמונות הזרים שמופיעות באתרי אינטרנט לבין הזר שתקבלו בפועל, לכן אם ניתן, מומלץ לבקש מחנות הפרחים לשלוח לכם תמונה של זר הפרחים שלכם לפני המשלוח כדי שלא תתאכזבו מהתוצאה.

בחירת חנות פרחים

טיפ נוסף וחשוב הוא לבחור חנות פרחים שקרובה גיאוגרפית לאזור אליו אתם מעוניינים לבצע את המשלוח, חנויות פרחים רבות מציעות משלוחי פרחים לאזורים מרוחקים מהם וכך או שמשלוח הפרחים שלכם עושה דרך ארוכה (לעיתים ללא מים) ליעד וטריות הזר ואיכותו נפגמת, או שחנות הפרחים שולחת את הפרחים מחנות אחרת שלא תמיד מספקת את הזר שהוזמן בדיוק ולפעמים מקטינה אותו בכדי לא לספוג את מחיר התיווך בין החנויות. לכן אם לדוגמא אתם מעוניינים לשלוח פרחים לראשון לציון, חפשו באינטרנט – משלוחי פרחים בראשון לציון וודאו שהחנות אכן נמצאת בראשון לציון.

התאמת משלוח הפרחים לאירוע

אחרי שבחרתם חנות פרחים ראויה, התייעצו עם המוכר לגבי התאמת משלוח הפרחים לסוג האירוע ולמקום אליו אתם מבצעים את המשלוח, למשל, כששולחים פרחים לבתי חולים מומלץ לשלוח זר נמוך או בינוני באגרטל מתאים, כך שהחולה יוכל להציב אותו על השידה שליד מיטתו בקלות וליהנות מהפרחים בזמן שהייתו בבית החולים. כששולחים זר פרחים למשרד, מומלץ לבחור בעציץ בגלל אורך החיים הגבוה שלו לעומת זר פרחים.

לסיום, נאמר שמשלוח פרחים הוא ללא ספק מתנה מרגשת ומשמחת שאין לה תחליף בגלל חיות הפרחים, מה שהם מסמלים וההתאמה שלהם לכל אירוע ומטרה. אז בפעם הבאה שאתם מזמינים פרחים למישהו יקר לכם, השקיעו קצת מחשבה ושילחו לו את זר הפרחים המושלם בעבורו!

תפריט נגישות

עגלת קניות