דבר אלי בפרחים אהובי – זרי כלה

זר כלה ורוד

אוטוטו מגיע היום הגדול – מתחתנים. טבעות – יש , שימלת כלה – יש, חליפת חתן – יש, ומה עם זר לכלה? בפרחים תמר נשמח לסייע לכן לבחור את זר הכלה המושלם בעבורכן!

קצת היסטוריה

עוד מימי יוון העתיקה קיבל זר הכלה מקום של יוקרה וכבוד בטקס החתונה. בעבר היה נהוג להחזיק תבלינים בעת החתונה ועם הזמן המנהג השתנה לפרחים –הכלה מחזיקה זר כלה העשוי מפרחים ייחודיים עבורה. פרחים סימלו רומנטיקה מאז ומתמיד, מתן פרחים לאישה מציין לרב הבעת אהבה, געגועים או חיזור אחריה. לפרחים יש תפקיד חשוב כמתן תשומת לב לסביבה שלנו.

זר כלה

יש הנוהגים להזמין את זר הכלה מחנות הפרחים וביום החתונה החתן מגיע לחנות לאסוף את הזר החגיגי. והוא זה שמעניק לכלה את זר הפרחים המלכותי המשמש כאובייקט חשוב בצילומי החתונה.
זר הכלה נשזר באהבה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים – לפעמים נוסיף קישוטים קטנטנים בין הפרחים השזורים על מנת ליצור אפקט מיוחד לפי בקשת הכלה.
אנחנו בפרחים תמר מייעצים לכלה להתאים את הזר לשימלה שתלבש ולתכשיטים שתענוד, לזר פרחים לכלה יש מקום ניכר ביום החתונה ולכן עליו להיות אביזר משלים בהופעת הכלה.

לבן או אדום ?

רב זרי הכלה הינם לבנים. לבן מסמל טוהר, אלגנטיות וחגיגיות. יש כלות הבוחרות זר כלה מעורב בצבע לבן בשילוב פרחים בצבעי סגול לילך או וורוד עדין המסמל עדינות ורכות.
לזר כלה בצבע אדום יש עוצמה מיוחדת, שימלת הכלה לרב לבנה ואדום על גבי הרקע הלבן בולט היטב. זר כלה אדום משדר חיים וססגוניות והוא מצטלם היטב.

אז לבן או אדום? כל כלה תבחר את הצבע האהוב עליה, זה שיתאים לה ביותר כתכשיט נוסף ביום החתונה.
למקומות ..היכון…תפסי את הזר !

לקריאה נוספת: הכנסת זר כלה קלאסי

תפריט נגישות

עגלת קניות