משלוחי פרחים – יתרונות וחסרונות בעונת הקיץ

משלוחי פרחים
מבצע
מבצע
מבצע
20% הנחה
מבצע
20% הנחה
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
20% הנחה
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע
מבצע

עומדים לבצע הזמנת זר פרחים למטרות משלוח במהלך חודשי הקיץ? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מידע חשוב על היתרונות והחסרונות הנלווים למשלוחי פרחים במהלך עונת הקיץ.

משלוחי פרחים, הינו שירות ייעודי שעיקרו משלוח זרי פרחים לכל מטרה לאורך כל ימות השנה, כאשר בדומה לכל שירות משלוחים אחר, גם משלוחי הפרחים חייבים להיעשות בהתאם לעונת השנה במהלכה מתבצע המשלוח, וזאת לנוכח החשיבות הרבה הנלווית לשמירת טריות פריטי המשלוח בהתאם לגובה הטמפרטורות העונתיות.

משלוחי פרחים בעונת הקיץ – מה חשוב לבדוק?

כאשר אתם מבצעים הזמנה של משלוחי פרחים במהלך עונת הקיץ, חשוב לוודא שבית העסק באמצעותו אתם מבצעים את ההזמנה מקפיד על מספר כללים המאפשרים שירות משלוחי פרחים בעונת הקיץ, וביניהם:

  • שימוש בפרחים טריים מתוך היצע גדול של פרחים רב עונתיים
  • שימוש בפרחים חד עונתיים הנשמרים בתנאי קירור אופטימאליים לאורך כל ימות השנה
  • הקפדה יתרה על אחסון בתנאי קירור של הזר משלב הכנתו ועד לשלבי הגעתו ליעד המשלוח. יש לקחת בחשבון שחנויות פרחים מובילות בתחומן, מקפידות לבצע את שירותי המשלוח במהלך חודשי הקיץ באמצעות רכבים בהם מותקנים תאי קירור.

משלוחי פרחים בעונת הקיץ – יתרונות וחסרונות עיקריים

במידה וביצעתם את הזמנת המשלוח באמצעות חנויות פרחים מובילות המקפידות על הכללים המופיעים לעיל,  מובטח לכם שירות מקצועי ואיכותי במסגרתו טריות המשלוח נשמרת לאורך כל הדרך, משלב שזירת הזר והכנתו בחנות ועד להגעתו ליעד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שבמהלך חודשי הקיץ היצע הפרחים הינו קטן בהשוואה להיקף הפרחים העונתיים המוצעים לכם במהלך חודשי החורף.

כאשר מבצעים הזמנה לשירותי משלוחי פרחים במהלך חודשי הקיץ, קיימת חשיבות רבה לכך שהשירות יתבצע באמצעות חנויות פרחים המספקות לכם שירות משלוחים מהיר מהיום להיום, כאשר בחלק מהמקרים ניתן לבצע את השירות תוך מספר שעות קצר מרגע ההזמנה ועד למועד יציאתו של הזר אל כתובת היעד הנדרשת.

אצלנו בתמר פרחים, חנות פרחים משפחתית בראשון לציון, תוכלו למצוא את כל היתרונות המקצועיים הנלווים.

תפריט נגישות

עגלת קניות